معرفی گیاه سانسوریا آپارتمانی

سانسوریا ( sansevieria ) یک گیاه آپارتمانی فوق العاده مقاوم است. این گیاه یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین گیاهان آپارتمان است. دلیل آن هم کاملا واضح است:

مقاومت زیاد و قدرت تطبیق بالا

پایداری در برابر آفات و بیماری های رایج

زیبایی خارق العاده

تنوع گونه و مدلی زیاد

سانسوریا گیاه قانعی است که برگ های دراز و کشیده ای دارد. البته همیشه کشیده بودن برگ ها دلیلی بر تاب آورری و مقاومت این گیاه نیست! هر چه برگ های گیاه گوشتی تر و سفت تر باشد مقاومت در براببر آفات و بیماری ها و شرایط نا مساعد در گیاه شما بیشتر است.

پس نکته ای که وجود دارد این است در انتخاب گیاه سانسوریا دقت داشته باشید که باید گیاه شما تا حد امکان برگ هایی با اندازه های 25-35 سانتی متر و کلفتی و سفتی مناسب داشته باشند. از خرید سانسوریا با برگ های بیش از حد کشیده و باریک و نازک اکیدا خودداری کنید.

فروشگاه گل و گیاه آپارتمانی elimama یک فروشگاه آنلاین در شهر محلات است. شهرستان محلات قطب اصلی تولیدات گل و گیاه کشور است. بسیاری از گل های آپارتمانی و زینتی کمیاب و یا حتی نایاب در این شهرستان کوچک تولید و حتی صادر میشوند.

مروری اجمالی به شرایط کلی نگهداری از سانسوریا

آب

این گیاه در برابر کم آبی بسیار مقاوم است. در عین حال باید توجه داشته باشید که اصلا نباید گیاه را غرقابی کنید. این که گیاه بی آبی بکشد قابل تحمل تر از شرایط غرقابی و رطوبت فراوان است.

نور

این گیاه سازگار با نور غیر مستقیم و روشن است  گرچه میتواند شرایط ناسازگار نوری را نیز تحمل کند. هرگز گیاه را چندین ساعت زیر نور مستقیم قرار ندهید.

رطوبت

این گیاه نیز در حد شرایط داخلی اتاق قابل سازگاری است.دمادمای معمول برای رشد بهینه انواع سانسوریا دمای اتاق یعنی بین 20 تا 25 درجه سانتی گراد است.

توجه: هرگز گیاه را در مقابل وزش باد سرد یا گرم قرار ندهید. زیرا گیاه آسیب جدی خواهد دید.

فروش عمده سانسوریا در سایز و گونه های مختلف نیز در فروشگاه اینترنتی ما آغاز شده است.

انواع اصلی سانسوریا عمده در این فروشگاه عبارتست از:

فروش عمده سانسوریا پاکوتاه یا مینیاتوری با قیمتی بسیار مطلوب از بهترین گلخانه شهرستان و با ارسال فوق سریع

فروش عمده سانسوریا سیلور گلدفروش عمده سانسوریا مهتابی

فروش عمده سانسوریا شمشیری ابلق

فروش عمده انواع سانسوریا در محلات

تماس از طریق واتسپ 

09917956978

فروش عمده گل و گیاه الی ماما

خرید سانسوریا سیلور گلد از الی ماما
خرید سانسوریا مهتابی از الی ماما
خرید سانسوریای مینیاتوری از فروشگاه الی ماما