فیکوس لیراتا یکی از چندین گونه از خانواده فیکوس هاست. این گیاه شرایط نگهداری زیاد سختی ندارد و در صورتی که آن را خریدید باید تحت شرایط زیر رشد و نمو یابد:

آب:

سعی کنید گیاه را زیاد آبیاری نکنید. رطوبت مورد علاقه فیکوس لیراتا بین 40 تا 60 درصد است. برای حفظ رطوبت گیاه سعی کنید هفته ای دو بار گیاه را با آب بدون املاح مه پاشی کنید. اگر آب بدون املاح نباشد برگ های گیاه دچار لکه میشود.

نور:

گیاه فیکوس لیراتا نیاز زیادی به نور ندارد. البته این بدین معنا نیست که این گیاه نیاز نوری صفر دارد. کمی نور برای رشد آن کافی است. توصیه برای همکاران یا افرادی که قصد خرید عمده فیکوس لیراتا را دارند این است که گیاه را کامل در معرض سایه قرار ندهند. کمی نور برای رشد مناسب گیاه کافیست. همچنین بدانید که فیکوس لیراتا به حرارت حساس است. گیاه را زیر دمای 18 درجه قرار ندهید.

خاک:

خاک مناسب این گیاه باید حتما متخلخل و دارای زهکشی باشد. این مساله به خصوص در خرید عمده فیکوس لیراتا بسیار قابل توجه است. چرا که نگهداری مقادیر عظیمی فیکوس بدون توجه به خاک مناسب سبب ایجاد بیماری از بین رفتن گیاه خواهد شد. خاک مناسب برای گیاه خاک دارای مواد آلی، و ترکیب نصف نصف پرلیت دانه درشت و پیت ماس است.

دما:

دمای مناسب برای نگهداری گیاه 16 تا 25 درجه است.

تکثیر فیکوس:

یکی از اصلی ترین راه های تکثیر گیاه فیکوس استفاده از قلمه است. برای گرفتن قلمه از گیاه 10-15 سانتی از گیاه است. این کار را باید از زیر جوانه سوم انجام دهید. قلمه باید 24 ساعت در سایه قرار داده شود. سپس از هورمون ریشه زایی برای قلمه استفاده کرده و در ماسه شسته شده آن را بکارید.

فروش عمده فیکوس لیراتا در الی ماما

در حال حاضر خرید عمده انواع فیکوس در فروشگاه گل و گیاه الی ماما انجام میشود.

ارتفاع فیکوس های موجود بیش از یک متر است و بدون هیچ گونه لکه و بیماری هستند.

به خاطر داشته باشید خرید عمده فیکوس لیراتا از الی ماما کاملا تضمینی و در سایه بازگشت وجه است.

 

نشاء فیکوس لیراتا در الی ماما فروش عمده فیکوس لیراتا الی ماما

فروش عمده فیکوس لیراتا با بهترین کیفیت و ضمانت بازگشت وجه در الی ماما آغاز شده. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های زیر در ارتباط باشید:

09917956978

09361953426