هر آن چه باید درباره محل کار ما در دهکده گل بدانید اینجاست!

دهکده گل محلات جایی است که در بخش جنوبی این شهر واقع شده است. محلی که پر است از گلخانه های بزرگ و به هم چسبیده! هر کدام از این گلخانه ها دنیایی جداگانه در درون خود دارد!

یکی از رسالت های بزرگ ما در الی ماما نیز همین است. ما تلاش میکنیم این گلخانه ها را به یکدیگر وصل کرده و یک اجتماع بزرگ از  بهترین گلخانه برای شما فراهم آوریم.

کمی بیشتر درباره گلخانه های شهرستان محلات بدانید:

سال های سال است که تمام مردم ایران شهرستان محلات را به عنوان قطب گل ایران میشناسند. شاید نادرترین گل و گیاه آپارتمانی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در این شهر موجود باشد؛ اما شما گاهی بدون شناخت این شهر گیاه خاص خود را گران و بی کیفیت بخرید.

ما اینجاییم تا در کنار شما و با قدرت شما شناخته شده و رشد کنیم.

محلات خوش آب و هواترین شهر ایران

شهرستان محلات شهری است که از جنوب به سمت اصفهان از شما به قم از شرق به دلیجان و از غرب به خمین راه دارد. این شهرستان یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق ایران است.

علت اصلی پرورش تنوع گل و گیاه در این شهرستان نیز همین رو میتوان گفت دمای این شهر با خوش اب و هواترین مناطق واقع در ایران مساوی است.

بنابراین اگر قصد مسافرت در تعطیلات را دارید این شهر را از قلم نیندازید.

گل و گیاه آپارتمانی در شهرستان محلات به دلیل آب و هوای مناسب و کنترل هزینه های پرورش بسیار ارزانتر از سایر شهرهای ایران است. محلات به لحاظ تنوع در پرورش گل و گیاه آپارتمانی رتبه یک را کسب کرده و به هلند ایران نیز معروف است.

با ما باشید:

09361953426