مشاوره رایگان گل و گیاه الی ماما

برای اولین بار سرویس مشاوره رایگان گل و گیاه به مدت یک ماه از الی ماما!!

الی ماما در کنار هدایا و تخفیفات هفتگی خود برای شما عزیزان هدیه ویژه دیگری نیز در نظرگرفته است:در صورتی که مبلغ خرید گل و گیاه شما از الی ماما بالای 200.000 تومان باشد؛ به مدت یک ماه از ما مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد.در این طرح که به منظور رفاه حال کلیه مشتریان، برای اولین بار در الی ماما در نظر گرفته شده است؛ خدمات مشاوره رایگان گل و گیاه ما شامل موارد زیر است:

  • مشاوره رایگان گل و گیاه در مورد نحوه تکثیر و پرورش گیاهان آپارتمانی شما
  • توصیه های لازم برای جلوگیری از آفت زدن ساقه و برگ گیاهان آپارتمانی
  • مشاوره استفاده از آفت کش و قارچ کش ها 
  • مشاوره های لازم برای کود دهی به موقع و مناسب و سایر مواردی که برای رشد و بهبود وضعیت سلامت نیاز دارند

از آن جا که تمامی گیاهان برای رشد به عوامل مشترکی نیاز دارند؛ باید در درجه اول از دریافت تمامی این موارد اطمینان کامل حاصل کنید.

 

مشاوره رایگان گل و گیاه الی ماما

 

فاکتورهای موثر در رشد و نگهداری گیاهان آپارتمانی عبارتست از:آبیاری، نور کافی، کود مناسب، بستر رشد مناسب، کنترل آفات و دمای محیط. در این بین نور و آبیاری مناسب بیشترین تاثیر را در پرورش و رشد یک گیاه دارند.دوستان عزیز در صورتی که تا سقف 200.000 تومان از الی ماما خرید کنید؛مشمول دریافت تمامی مشاوره های ما بدون هیچ حق مشاوره ای به مدت یک ماه هستید. کارشناسان ما تمامی تلاش خود را برای ارائه سازنده ترین نظرات و پیشنهادات براساس تجربیات و دانش خود خواهند کرد.

شما عزیزان و کاربران محترم الی ماما از طریق تماس تلفنی با شماره های ما (در بخش تماس با ما) با مشاوران ما تماس تلفنی داشته باشید.

همچنین از طریق لینک زیر نیز میتوانید تقاضای عضویت در گروه واتسپ گل و گیاه الی ماما را داشته باشید:

منو عضو گروه واتسپ گل و گیاه الی ماما کن!