آیا میتوانم سفارش دیزاین گل شاخه بریده خریداری شده را بدهم؟

بله، شما عزیزان با نوشتن “درخواست تزئین گل” در بخش توضیحات میتوانید دسته گل تازه خریداری شده را شکیل و زیبا تحویل بگیرید.

آیا میتوانم محصولم را زیر 4 ساعت تحویل بگیرم؟

بله در صورتی که ساکن شهرهای محلات و حومه باشید امکان ارسال محصول با پیک ویژه الی ماما وجود خواهد داشت. در سایر شهر های ایران محصول با پست اکسپرس ارسال خواهد شد.

اندازه محصولات، دسته گل ها و گلدان ها چقدر است؟

شما عزیزان میتوانید با مطالعه توضیحات مربوط به هر محصول، تمامی اطلاعات لازم اعم از: اندازه گلدان، تعداد گل های هر دسته و سایز محصول را مطالعه و بر طبق آن خریداری نمایید.

آیا گل های شاخه بریده در گلدان به من تحویل داده میشوند؟

خیر، کلیه گل های شاخه بریده بدون گلدان به فروش می رسند. در صورت نیاز به گلدان می بایست از بخش گلدان ها، گلدان مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

آیا میتوانم گلدان گل را بعد از خرید تعویض کنم؟

خیر کلیه گلدان های حاوی گل بعد از خرید تعویض نخواهند شد. دلیل آن هم استقرار و کاشت گل مورد نظر است که بعد از خرید امکان تعویض جای آن وجود ندارد.

آیا گل های شاخه بریده در هر فصل سایز یکسانی دارند؟

خیر، گل های شاخه بریده در هر فصل از لحاظ اندازه و رنگ تفاوت دارند. لذا ممکن است سفارش شما در هر فصل کمی با عکس محصول موجود در سایت متفاوت باشد. در کل از بابت تازگی گل های ارسالی خود از سمت الی ماما اطمینان کامل داشته باشید.

آیا در فروشگاه گل و گیاه الی ماما امکان خرید عمده نیز وجود دارد؟

بله، الی ماما در کنار فروش تک، فروش عمده انواع گیاه زینتی، آپارتمانی، شاخه بریده، بذر و گلدان را نیز در دستور کار دارد.

آیا امکان رهگیری سفارش من وجود دارد؟

بله، پس از ارسال سفارش یک کد رهگیری برای شما ارسال خواهد شد. از طریق این کد می‌توانید محصول مورد نظر خود را از وبسایت و یا سایت اداره پست رهگیری نمایید.

آیا امکان پرداخت کارت به کارت برای من وجود دارد؟

بله، شما عزیزان می‌توانید پرداخت خود را از طریق کارت به کارت نیز انجام دهید. لذا به مدت 20 دقیقه پس از ثبت سفارش عکس فیش ارسالی خود را به همراه شماره سفارش ثبت شده از طریق راه های ارتباطی به شماره واتسپ الی ماما ارسال کنید. گفتنی است در صورت ارسال فیش بعد از زمان مقرر، الی ماما مسئولیتی در قبال ارسال سفارش شما نخواهد داشت.

آیا امکان لغو سفارش من وجود دارد؟

بله، در صورتی که بعد از 48 ساعت از ارسال سفارش تصمیم به لغو سفارش بگیرید؛ پس از بررسی کارشناس مربوطه و در صورت بروز ایراد از سمت الی ماما، کل هزینه پرداختی در طی حداکثر 3 روز کاری به شما برگردانده خواهد شد.