بهترین بونسای ها برای پرورش مبتدیان

بهترین بونسای ها برای نگهداری توسط مبتدیان

مقدمه

بهترین درخت بونسای برای مبتدیان چیست؟ افراد تازه کار در زمینه پرورش بونسای اغلب به دنبال پرورش ساده ترین بونسای ها هستند. راه حل این است که موفقیت در پرورش بونسای عمدتاً به دو چیز بستگی دارد. محل و آبیاری با این حال، برخی از گونه های این درخت مطمئناً آسان تر از سایرین رشد میابند.

وقتی برای اولین بار رشد بونسای را شروع می کنید، تمایل دارید آنها را در خانه نگه دارید. بالاخره آنها گیاهان آپارتمانی هستند. بعلاوه، اگر آنها در باغ باشند، زیبایی بصری را به فضای اتاق شما به ارمغان نمی آورند. نیمی از اوقات بیرون سرد و مرطوب است و شما نیز تمایلی به بیرون رفتن ندارید. در حقیقت، نگهداری درختان بونسای در بیرون بسیار آسان تر است. با این اوصاف، برخی از درختان بونسای را می توان در داخل خانه نگهداری کرد و مردم تمایل دارند با اینها شروع کنند.

چیزی که می توانم به شما بگویم این است که تقریباً همه کسانی که درختان بونسای را پرورش می دهند، آنها را در فضای باز نگه میدارند. درختان هوای تازه، آفتاب و باران را دوست دارند.

در صورتی که هنوز شناخت کاملی از بونسای ها ندارید پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را حتما مطالعه کنید:

بونسای چیست

در اینجا فهرستی از چند گونه از بهترین بونسای ها که پرورش آن ها ساده تر است آورده شده.

فیکوس

توضیحات:

درخت همیشه سبز استوایی. گاهی اوقات ریشه های هوایی خنک از تنه رشد می کنند.

چه چیزی درختان بونسای فیکوس را برای مبتدیان مناسب می کند؟

فیکوس در داخل خانه، در یک مکان روشن به خوبی رشد می کند. از آنجایی که مبتدیان اغلب می خواهند درختان بونسای را در داخل خانه پرورش دهند، فیکوس میتواند بهترین بونسای برای انتخاب باشد. شکل دادن به آن با سیم نیز آسان است، زیرا شاخه ها انعطاف پذیر هستند و به راحتی خم می شوند. آب دادن را نیز فراموش نکنید.

نارون چینی ( Chinese elm)

بهترین بونسای ها برای نگهداری توسط مبتدیان

توضیحات:

درخت نیمه سبز از بهترین بونسای ها برای پرورش. این مورد معمولا برای اکثر مردم اولین انتخاب است. به طور طبیعی برگ های کوچک دارد. درختان زیبا بدون صرف هزینه زیاد در دسترس هستند.

چه چیزی درختان بونسای نارون چینی را برای مبتدیان مناسب می کند؟

در داخل یا خارج از خانه رشد می کنند، اما بهتر است در صورت امکان در فضای باز، حداقل برای ماه های گرم سال، رشد کنند.

هرس کردن آن ها بسیار آسان است، زیرا وقتی شاخه ها را به عقب برش می دهند، شاخه های جدید زیادی بیرون می آورند. همچنین برای زندگی در فضای باز مقاوم به سرما مناسب است. بهبود ظاهر درخت از طریق هرس منظم در طول زمان بسیار آسان است.

پرتولکاریا – یشم برگ کوچک

بهترین بونسای ها برای نگهداری توسط مبتدیان

توضیحات:

ساکولنت همیشه سبز . در واقع درختی به این شکل نیست.. این گیاه برگ های کوچک بیضی شکل دارد.

چه چیزی بونسای یشم را بهترین بونسای مبتدیان می کند؟

به طور طبیعی در آب و هوای گرم رشد می کند. بنابراین این گیاه در داخل خانه خوب است. در برابر خشک شدن بسیار مقاوم است، بنابراین اگر چند روز آبیاری را فراموش کنید، زیاد مشکلی نخواهد داشت.

فروش عمده بونسای

درخت عرعر

بهترین بونسای ها برای نگهداری توسط مبتدیان

توضیحات:

درختی همیشه سبز دارای شاخ و برگ فلس مانند. ای نمونه از بونسایهای کلاسیک نمونه های قدیمی از ژاپن است و بسیار ارزشمند است. نیاز به زندگی در فضای باز دارد و نمی تواند در داخل خانه زنده بماند.

چه چیزی درختان بونسای عرعر را برای مبتدیان مناسب می کند؟

برگ‌هایی به شکلی که وقتی برای اولین بار به یک برگ فکر می‌کنید تصور می‌کنید ندارد. درخت عرعر در ابعاد کوچک رشد می کند – بخش های کوچک سبز. این بدان معنی است که شما لازم نیست نگران باشید که برگ های بزرگ تصویر درخت را خراب می کنند.

کوتونیستر

بهترین بونسای ها برای نگهداری توسط مبتدیان

توضیحات:

از بهترین بونسای های همیشه سبز. برگها و گلهای کوچک دارد. نیاز به زندگی در فضای باز دارد.

چه چیزی درختان بونسای Cotoneaster را برای مبتدیان خوب می کند؟

برگ های کوچک همیشه کمک می کنند. همچنین به هرس واکنش خوبی نشان می‌دهد – وقتی شاخه‌ها را به عقب هرس می‌کنید، شاخه‌های جدید زیادی بیرون می‌آورد.

جمع بندی

در این پست 4 نوع از بهترین بونسای ها برای پرورش مبتدیان توسط کارشناسان الی ماما معرفی شد. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. در صورتی که علاقمند به نگهداری و پرورش بونسای هستید یا همکار فروشنده ای هستید که تمایل به رشد و پرورش این گیاهان دارد؛ با ما در تماس باشید:

09917956978

09361953426

3.8/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *