از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین گل و گیاه الی ماما در درجه اول:

ارائه و عرضه انواع گل و گیاه زینتی، آپارتمانی، شاخه بریده، لاکچری و مناسب برای هدیه دادن، انواع بذور و انواع گلدان با کیفیت و با ضمانت حفظ تازگی گیاهان به شکل عمده و تک به زیبا دوستان عزیز، کلیه گل فروشی ها و توزیع کنندگان است.

در درجه دوم نیز هدف این فروشگاه آشنایی بیشتر مردم سراسر ایران با قطب گل و گیاه کشور، یعنی شهرستان محلات است.

شهرستان محلات در چند سال اخیر در حدود بیش از 900 هکتار از زمین های خود را زیر کشت گل و گیاه برده است. محلات به دلیل شهرت فوق العاده در زمینه پرورش گیاهان زینتی به هلند ایران نیز معروف شده است.

همچنین این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب و دور بودن از مراکز و کارخانه های آلاینده از سوی گردشگران به “بهشت افسانه ای” معروف شده است. تلاش اصلی فروشگاه الی ماما شناساندن این قلب تپنده به مردم سراسر کشور عزیزمان ایران می باشد.

تنوع بسیار گسترده در تولید انواع گیاهان زینتی، صادراتی و کمیاب در گلخانه های این شهرستان شرایط بسیار مساعدی را برای تبدیل شدن محلات به مرکز اصلی صادرات گیاهان زینتی و آپارتمانی فراهم نموده و این شهر را به مرکز مناسبی برای تولید انواع جنین و رویان گل و گیاهان کم یاب تبدیل ساخته است.

فروش اینترنتی گل و گیاه محلات در الی ماما با هدف جلب رضایت مشتری صورت خواهد گرفت. بنابراین شما خریدار و عمده فروش گل و گیاه عزیز در سراسر نقاط ایران میتوانید علاوه بر بهره‌مندی از تخفیفات بیشمار از هدایای هفتگی الی ماما نیز برخوردار شوید.

فروشگاه گل و گیاه زینتی الی ماما با این آرمان بزرگ شروع به فروش اینترنتی گل و گیاه در محلات کرده و با لطف ایزد منان با همین آرمان نیز فعالیت خود را تا سطح صادرات جهانی گل محلات ادامه خواهد داد.

1500+

انواع گیاه

50,000+

تنوع گلدان ها

200+

مشتری پروپاقرص